Oczyszczanie skóry twarzy

Oczyszczanie skóry twarzy jest podstawowym elementem jej właściwej pielęgnacji. Oczyszczenia potrzebują zarówno cery młode narażone na nadmierny łojotok, jak również cery dojrzałe, których proces odnowy naskórka zostaje przedłużony co powoduje zaleganie martwych komórek na powierzchni naskórka.
Oczyszczanie skóry jest zalecane przy widocznych oznakach zanieczyszczenia naskórka
tj.: zaskórniki, rozszerzone pory, grudki, krostki a także przy nadprodukcji łoju, kiedy mamy problem błyszczenia skóry w strefie T czyli czoło, nos i broda.

Proponujemy Państwu następujące zabiegi:

Zabieg manualnego oczyszczania twarzy

Zabieg niezbędny aby wyeliminować widoczne objawy zanieczyszczenia skóry tj.: zmiany zaskórnikowe, krostkowe, grudkowe. Po zabiegu manualnego oczyszczania stosuje się terapię leczniczą opartą na działaniu gojącym, bakteriostatycznym, regulującym pracę gruczołów łojowych.

Czas: 1,5 h Cena: 180-250 zł

Biologiczne oczyszczanie skóry twarzy

Zabieg przeznaczony dla skór bardzo wrażliwych, alergicznych z problemami naczyniowymi, dotkniętych trądzikiem różowatym, jego innowacyjność polega na użyciu naturalnych dermokosmetyków w 100% pochodzących z ekstraktów roślinnych oraz minerałów z Morza Martwego.

Czas: 1,5 h Cena: 180-250 zł

Zabiek intensywnie oczyszczającyZabieg dla skóry tłustej, trądzikowej z tendencją do zaskórników i rozszerzonych porów. Dzięki zastosowaniu składników przeciwzapalnych i bakteriostatycznych (kwas salicylowy, siarka, olejek z drzewa herbacianego) przyspiesza gojenie istniejących stanów zapalnych. Wykorzystane w zabiegu Błoto z minerałami z Morza Martwego działa odtruwająco i oczyszczająco, przywraca skórze właściwą równowagę lipidową.


Czas: 1,5 h Cena: 180-250 zł

MikrodermabrazjaMikrodermabrazja to zabieg wykorzystujący, biozgodny materiał, jakim jest korund – drobne ziarenka ścierają martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest gładka, rozświetlona i oczyszczona. Polecany szczególnie dla skór: szarych, tłustych, z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami.


Czas: 45 min. Cena: 200-250 zł

 

Rezerwacja zabiegów: 505 082 705

kosmetyka lecznicza Włoszczowa

kosmetyka pilelęgnacyjna Włoszczowa

MASAŻ KOBIDO

 teleangiektazje

Microblading

stylizacja paznokci dłoni Włoszczowa

Pedicure MAVEX Włoszczowa

ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU

depilacja laserowa Włoszczowa