Oczyszczanie skóry twarzy

Oczyszczanie skóry twarzy jest podstawowym elementem jej właściwej pielęgnacji. Oczyszczenia potrzebują zarówno cery młode narażone na nadmierny łojotok, jak również cery dojrzałe, których proces odnowy naskórka zostaje przedłużony co powoduje zaleganie martwych komórek na powierzchni naskórka.
Oczyszczanie skóry jest zalecane przy widocznych oznakach zanieczyszczenia naskórka
tj.: zaskórniki, rozszerzone pory, grudki, krostki a także przy nadprodukcji łoju, kiedy mamy problem błyszczenia skóry w strefie T czyli czoło, nos i broda.

Proponujemy Państwu następujące zabiegi:

Zabieg manualnego oczyszczania twarzy

Zabieg niezbędny aby wyeliminować widoczne objawy zanieczyszczenia skóry tj.: zmiany zaskórnikowe, krostkowe, grudkowe. Po zabiegu manualnego oczyszczania stosuje się terapię leczniczą opartą na działaniu gojącym, bakteriostatycznym, regulującym pracę gruczołów łojowych.

Czas: 1,5 h Cena: 120-150 zł

Biologiczne oczyszczanie skóry twarzy

Zabieg przeznaczony dla skór bardzo wrażliwych, alergicznych z problemami naczyniowymi, dotkniętych trądzikiem różowatym, jego innowacyjność polega na użyciu naturalnych dermokosmetyków w 100% pochodzących z ekstraktów roślinnych oraz minerałów z Morza Martwego.

Czas: 1,5 h Cena: 120-150 zł

Zabiek intensywnie oczyszczającyZabieg dla skóry tłustej, trądzikowej z tendencją do zaskórników i rozszerzonych porów. Dzięki zastosowaniu składników przeciwzapalnych i bakteriostatycznych (kwas salicylowy, siarka, olejek z drzewa herbacianego) przyspiesza gojenie istniejących stanów zapalnych. Wykorzystane w zabiegu Błoto z minerałami z Morza Martwego działa odtruwająco i oczyszczająco, przywraca skórze właściwą równowagę lipidową.


Czas: 1,5 h Cena: 120-180 zł

Enzymatyczny zabieg oczyszczający Przeznaczony jest dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień, płytko unaczynionej ze skłonnościami do rozszerzonych i pękających naczynek krwionośnych. Opiera się na działaniu kompleksu enzymatycznych białek ze ścian komórkowych drożdży bogatych w witaminy z grupy B. Jego formuła i lekka konsystencja nie zawierająca grudek nie podrażnia skóry pozostawiając ją dokładnie oczyszczoną i wygładzoną.

Czas: 1 h Cena: 120 zł

 

MikrodermabrazjaMikrodermabrazja to zabieg wykorzystujący, biozgodny materiał, jakim jest korund – drobne ziarenka ścierają martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest gładka, rozświetlona i oczyszczona. Polecany szczególnie dla skór: szarych, tłustych, z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami.


Czas: 45 min. Cena: 120-180 zł

 

Rezerwacja zabiegów: 505 082 705

kosmetyka lecznicza Włoszczowa

depilacja laserowa Włoszczowa

kosmetyka pilelęgnacyjna Włoszczowa

stylizacja paznokci dłoni Włoszczowa

Microblading

pobierz kupon 50 złpobierz kupon 20 zł