baner gabinet kosmetyczny

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest to aplikowanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej- do warstwy brodawkowatej. Umożliwia to utworzenie depozytu, z którego substancja aktywna uwalnia się stopniowo. Mobilizujemy komórki do regeneracji, a jednocześnie dostarczamy budulca do poprawy.  Zabiegi mezoterapii (np. mezolifting) są jedną z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skóry. Zabieg umożliwia wprowadzenie pod skórę aktywnie działających substancji, które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez całą grubość skóry.

Rewitalizacja skóry następuje szybko i skutecznie, dlatego mezoterapia jest znacznie bardziej efektywna od drogich kosmetyków i wymyślnych zabiegów.

 

Zabiegi mezoterapii igłowej zazwyczaj wykonujemy w kilku sesjach, 3 do 6 w odstępach kilkunastu – kilkudziesięciu dni, w zależności od rodzaju użytego preparatu oraz zmiany skórnej. Dla podtrzymania efektów proponowany jest zabieg przypominający raz na pół roku. Mezoterapia wymaga regularności stosowania dla podtrzymania efektu.

Poprawa kliniczna z użyciem kwasu hialuronowego utrzymuje się jeszcze po 6 miesiącach od zastosowania. Są to zabiegi bezpieczne, o niewielkiej inwazyjności i przeznaczone są dla świadomych pacjentów odnośnie działania zastosowanych substancji i oczekiwanych efektów.

W gabinecie stosujemy tylko sprawdzone, bezpieczne preparaty znanych, posiadających międzynarodowe certyfikaty jakości firm: FILLORGA  ,INNOSEARCH.CENA ZABIEGU UZALEŻNIONA OD PODAWANEGO MEZOKOKTAJLU    


Twarz, szyja, dekolt  - 400 zł - 450 zł - 650 zł

Skóra głowy - 350 zł  -700 zł

kosmetyka lecznicza Włoszczowa

kosmetyka pilelęgnacyjna Włoszczowa

MASAŻ KOBIDO

 teleangiektazje

Microblading

stylizacja paznokci dłoni Włoszczowa

Pedicure MAVEX Włoszczowa

ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU

depilacja laserowa Włoszczowa